Jubileum: kerek egy hónapja, november 25-e óta beteg a GcGant láda! - ennek deklarálása nelkül:(
A jelszó nélküli megtalálást mélben, sms-en már jeleztem a t. Rejtőnek. Eddig semmi reakció. Az ünnepek elmúltával, majd jövőre telefonálok is neki:)
BÚÉK! Zergi |