Előzmények

zakanyhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.25 18:14:59 (14207)
Mástól kell elkérni ilyenkor a jelszót :)
Elvileg nekem megvan.. (ha májusival egyezik még:))

A rejtő személyét megtekintve, ha egy évig beteg marad, akkor sem fogják elvenni a ládát..
[előzmény: (14204) Zergi, 2009.12.25 16:31:37]

Zergihozzászólásai | válasz erre | 2009.12.25 16:31:37 (14204)
Jubileum: kerek egy hónapja, november 25-e óta beteg a GcGant láda! - ennek deklarálása nelkül:(
A jelszó nélküli megtalálást mélben, sms-en már jeleztem a t. Rejtőnek. Eddig semmi reakció. Az ünnepek elmúltával, majd jövőre telefonálok is neki:)
BÚÉK! Zergi

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]