Előzmények

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 22:04:12 (4927)
Többek között az a baj,hogy van,aki felmenne Mátrafüredről az első,esetleg a második ládáig,vagy lesétálna Kékesről.Nem jó,hogy arra kötelezik az embert,hogy végig járja az egész túrát.Azonkívül a gyerekeim eltervezték,hogy az ezen az útvonalon levő Benevárhoz rakjuk első ládánkat,feldolgozták a történetét,a tudnivalókat.GCDEL semmit sem ír a Benevárról,és mellesleg van még 17 ládája máshol.Őszintén szólva az agyamra mennek,akik életük egyetlen céljának tekintik,hogy minél több ládát találjanak,rohannak végig a ládákon és közben osztják az észt.Szerintem a geoláda keresők többsége nem akar egy 4-5-10 ládát találni,megelégszik eggyel,vagy kettővel,törődik a környezettel,érdekli a helytörténet,stb...
[előzmény: (4926) t ib i, 2007.03.10 20:40:28]

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 20:40:28 (4926)
A gcmdel-re gondolsz? Sajnos csak gyermekkoromban jártam a Kékesen, de szívesen végigjárnám azt a multit. Nincs azzal baj, hogy csak egy pont jár érte, mert a bejárása során szerzett élmények a legértékesebbek számomra.
[előzmény: (4925) majoros, 2007.03.10 20:08:09]

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 20:08:09 (4925)
Van egy nagyon szép túra Mátrafüred és Kékestető között.Érdekes helyeken vezet keresztül,több ládát is el lehetne helyezni,de most el van foglalva az egész 3 multiládával.Aki megteszi az útvonalat - ami nem könnyű,mert kb.600 m szintkülönbség - 3 láda keresése árán egyet tud bejelenteni.Ha egyet nem talál meg,akkor egyet sem.Szerintem a multiláda nem ilyen helyre való,hanem oda,ahol viszonylag könnyű a megtalálás.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]