Áve!
Köszönöm, hogy kijavítottad!
Igazad van a térképpel kapcsolatban, ebben az esetben a "dögkút" már csak egy nagy, nagy rakás tégla (illegális sitt). Az hogy itt nagyon régen dögkút volt, már csak egy tábla hirdeti.
Amennyiben nem lenne kiírva, senki nem is tudná, azt hihetné, hogy egy olyan "hagyományos illegális sittlerakó" :-( Várom azt az időt mikor majd úgy néznek ki az erdeink, mint a környezettudatos nevelés ben előttünk járó országoké.
Üdv Bal3[ előzmény: (1753) olahtamas, 2007.10.09 07:34:43] |