Előzmények

pgyphozzászólásai | válasz erre | 2008.05.02 09:37:29 (1937)
Mivel van térképszerkesztési jogod téged ez a kérdés ne érintsen! Ne a weben vidd be a POIkat, hanem szerkesztés közben, mert így egyszerűbb: kiválasztod a megfelelő ikont mondjuk eszerint: http://turistautak.hu/tracks.php?id=8168
és a tulajdonságokat kitöltöd legjobb tudásod szerint. Sajnos nem a te neved alatt lesznek ezek a pontok, de ez legyen a legkisebb gond (képet azért tudsz mellé feltölteni). Az eddig feltöltött POIjaidat én biztosan így csináltam volna + fennáll a veszélye, hogy valamely rajzoló később az ikonokat kicseréli és ezáltal "lekerül" a neveről a POI.
[előzmény: (1936) Panyek, 2008.05.02 08:34:58]

Panyekhozzászólásai | válasz erre | 2008.05.02 08:34:58 (1936)
Kösz. Akkor szöveget nem is kell beírni, csak a Garmin típust, ugye?
[előzmény: (1935) Andreas, 2008.05.02 07:39:12]

Andreashozzászólásai | válasz erre | 2008.05.02 07:39:12 (1935)
Ha egyéb ponttipusról beszélünk akkor a "Tipus szerinted" mezőt töltsd az itt található poi-kolesar.xls fájl D oszlopa alapján.
[előzmény: (1934) Panyek, 2008.05.01 23:40:45]

Panyekhozzászólásai | válasz erre | 2008.05.01 23:40:45 (1934)
Hogyan keletkezik a POI-knál a "Leendő típus" mező? Nem találtam ilyen adatmezőt a feltöltéskor, mégis odagenerálja...

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]