De igen, nálam is jelentkezett a legújabb Geoládák verziónál, hogy "befagyott" a pozícióm, és nem volt hajlandó frissülni. Hiába nyomogattam a kis iránytűt, akkor se ugrott pozícióra. Sőt nálam még az alkalmazás újraindítása se segített elsőre, hanem ki kellett kapcsolnom a GPS-t, sőt még repülőgépes üzemmódba is tettem pár sec-re a telót, majd miután vissza aktiváltam a mobilnetet és a GPS-t, és újraindítottam az alkalmazást, akkor már ismét jól mutatta a pozíciómat, és onnan már szépen követte is.
Illetve belefutottam egy fura jelenségbe, amit még sosem tapasztaltam. Amúgy azt se tudtam, hogy erre van lehetőség, mert eddig még nem fordult elő sosem. Ahogy tapiztam a képernyőt, hogy ide-oda mozgassam a térképet, ill. zoomoljak rajta, egyszer csak megdöntötte a térképet, és ferde perspektívában láttam az egészet. És a legbosszantóbb az volt benne, hogy nem tudtam visszaállítani sehogy se sík, felülnézeti módra. Még az app. újraindítása se segített. Ugyanúgy indult el, ferde perspektívával. Aztán az segített, hogy az alkalmazás beállításaiban töröltem minden ideiglenes cache állományt. Utána helyreállt.[ előzmény: (5850) foltimoka, 2026.06.22 21:05:19] |