Előzmények

NZshozzászólásai | válasz erre | 2006.04.12 11:03:55 (374)
Pont ugyanezt mondtam én is pár hozzászólással előbb!
[előzmény: (373) Zsézsé, 2006.04.12 10:59:27]

Zsézséhozzászólásai | válasz erre | 2006.04.12 10:59:27 (373)
Egy POI adatbázist nem kellene ezekből létrehozni?
[előzmény: (372) 2006.04.11 17:10:18]

hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.11 17:10:18 (372)
Rossz emleku parkolo koordinatai, remelem eleg pontosak:
N 47° 54.7592'
E 18° 56.5018'

Borzsony - Kiralyret - parkolo a sibusz vegallomasnal.

Remelem masoknak hasznos ez az informacio.
[előzmény: (369) Zsézsé, 2006.04.11 09:57:23]

Zsézséhozzászólásai | válasz erre | 2006.04.11 09:57:23 (369)
Kaphatunk erről a helyről egy pontos koordinátát is?
[előzmény: (366) 2006.04.10 13:45:26]

hozzászólásai | válasz erre | 2006.04.10 13:45:26 (366)
Sziasztok,

Tegnap kora délután feltörték az autómat a Börzönyben. Pontosabban a Királyréttől nem messze levő cseresznyefa parkolóban. (Télen ez a síbusz megállója.) A rendőrségen meg sem lepődtek, azt mondták, hogy ezen a helyen évről-évre megismétlődik a feltöréssorozat. A tetteseket egy-két hónap alatt elkapják, aztán a bíróság a tél végén kiengedi őket. A banda egy része évről-évre ugyanazon tagokból áll.

Gondoltam megosztom az információt, hogy másoknak lehetősége legyen eldönteni: akarnak -e ebből a parkolóból kiindulva túrázni vagy nem. Én többet nem akarok.

Ha esetleg létezik valami gyűjtő helye ezeknek a "hot spot"-oknak, akkor légyszi egészítsétek ki azt a listát a fenti helyszínnel.

Üdv,
J

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]