Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi a Magellan Exporist 500 készülékkel kapcsolatban, illetve hogy milyen módon lehet magyarítani. Mostanság tervezem , hogy beszerzek egyet,igen kedvező áron lehet megvásárolni az USA-ban, kb 35000.- postaköltséggel és vámmal együtt.
Előre is köszi a segítséget. |