Figlio és 2 barátja szeretné ismét megköszöni annak a 2 cachernak aki elvitt minket a bázisig (kb. 3km-en át).
tehát köszönjük!!!!!!! :)
A verseny igazán jo volt a jó időnek köszönhetően ám kicsit fárasztó, sajnos nem maradhatunka végiéig mert a busz jött és nekünk menni kellett. Már nagyon várjuk a következő ilyen szabású fesztivált. reméljük eljutunk oda ismét és hogy sikeresben szerpelünk majd!
U.i. : Finom volt a geomenü ! ! ! :)
Üdvözlettel : Batt ; Figilo ; Hesler |