Sziasztok!
Mi lehet olyankor tenni, ha vasárnap kirándultunk és közben megkerestük a Gccsel, és GCvaka nevű ládákat, de mire ma reggel regisztrálni akartuk megszűntek? Ezeket akkor már be se lehet számítani a megtalálásokba vagy erre esetleg mód? Kicsit elkeseredtem, mert pont ezzel a céllal mentünk kirándulni, bár tudom nem a láda rejtője tehet róla, hogy megszűntek!
Köszike a választ.
Kinga |