geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
apróhirdetés, csapek69 hozzászólásai
új hozzászólás
|
témák listája
Összesen:
4 db
hozzászólás
csapek69
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.12.04 16:45:18 (782)
Multi geoláda...Négy jelszó van.A bejelentés oldalán egynek van hely.Az utolsó egy láda volt.Ha annak a jelszavát írom be,akkor nem fogadja el a gép.
csapek69
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.12.04 16:18:17 (779)
Hali!
Hogyan kell a multi geoláda megtalálását bejelenteni?Hova kell írni a jelszavakat?
csapek69
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.11.29 14:37:52 (750)
Hali!
Ma vettem egy Garmin GPS 60-ast.Csak erre volt keret.Az első ládát megtaláltam vele:-)
Valamire ez is jó lessz.
csapek69
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.11.25 17:51:48 (724)
Hali!
Még nincs GPS-készülékem.A közeljövőben szeretnék venni.Adna valaki tanácsot?
Most néztem a neten ezeket:Gramin GPS 60, Gramin eTrex...
Előre is köszönöm.
Üdv: Skityu
Egy lapon megjelenő sorok száma:
50
---
10
20
50
100
200
500
új hozzászólás
|
témák listája
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]