apróhirdetés, csapek69 hozzászólásai
új hozzászólás | témák listája

Összesen: 4 db hozzászólás

csapek69hozzászólásai | válasz erre | 2005.12.04 16:45:18 (782)
Multi geoláda...Négy jelszó van.A bejelentés oldalán egynek van hely.Az utolsó egy láda volt.Ha annak a jelszavát írom be,akkor nem fogadja el a gép.

csapek69hozzászólásai | válasz erre | 2005.12.04 16:18:17 (779)
Hali!
Hogyan kell a multi geoláda megtalálását bejelenteni?Hova kell írni a jelszavakat?

csapek69hozzászólásai | válasz erre | 2005.11.29 14:37:52 (750)
Hali!
Ma vettem egy Garmin GPS 60-ast.Csak erre volt keret.Az első ládát megtaláltam vele:-)
Valamire ez is jó lessz.

csapek69hozzászólásai | válasz erre | 2005.11.25 17:51:48 (724)
Hali!
Még nincs GPS-készülékem.A közeljövőben szeretnék venni.Adna valaki tanácsot?
Most néztem a neten ezeket:Gramin GPS 60, Gramin eTrex...
Előre is köszönöm.

Üdv: Skityu
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]