kütyük, fa.bio hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 2 db hozzászólás

fa.biohozzászólásai | válasz erre | 2013.11.24 16:59:19 (70018)
Valaki használ még russát pda-val? ha igen, itt kérdezzem, vagy ha nem, hol? köszi!

fa.biohozzászólásai | válasz erre | 2008.07.04 10:38:41 (31357)
Napelemes töltőt nem tudtok véletlenül valahol? Amíg a pdamanián lehetett kapni, elég felelőtlenül halogattam a vételt, most pedig nincs. Használt is érdekel... miniUSB főleg. Kösz előre is!
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]