kütyük, potter hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 3 db hozzászólás

potterhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 15:05:04 (33091)
Ezer hála és köszönet, tökéletesen működik!!! Rég volt ilyen pozitív élményem fórumban!!

potterhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 09:51:38 (33085)
Üdv!

Sajnos ezt az infót már hallottam, tulajdonképp most meg lett erősítve hogy valóban át kell konvertálni. Ettől féltem ugyanis megvan a mapedit, csak nem tudom oroszból átállítani angolra és addig nem tudom használni, de legalább biztosra tudom mit kell csinálni, ezt az apró gondot kell csak megoldanom EZER KÖSZÖNET!

potterhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.17 21:49:45 (33082)
Üdv!

Most kezdem csak megismerni a gépemet, igo már megy rajta, de turistautakra fáj a fogam. Megvan ez a navitel nevű progi 3.2-es verziója, de még "üres", nincs hozzá semmilyen térkép se. Nyilván letöltöttem innen a turistautakat (*.ntm), de nem tudom importálni a progi "atlaszába". Órák óta nézegetek fórumokat, még nem találtam meg a megoldást. Elölre is köszi! Ja és minden elismerésem az eddigi adatbázishoz és rengeteg munkához, leírhatatlanúl jó, majd ha kicsit otthonosabban mozgom a témában szivesen töltögetek felfelé a bakonyról utakat.
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]