kütyük, btamas1000 hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 3 db hozzászólás

btamas1000hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 16:59:35 (47841)
Windows CE
[előzmény: (47839) diego, 2010.03.31 16:55:22]

btamas1000hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 16:07:51 (47838)
Köszi.
A GGP így néz ki : http://www.vatera.hu/iphone_desing_4_3_gsp_navigacio_1evgarancia_uj_166339869.html
[előzmény: (47837) olahtamas, 2010.03.31 15:56:43]

btamas1000hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 15:49:07 (47835)
Üdv!
Az alábbi gondom lenne. Vettem a Vateránegy SLDZ-GPS-t. Kifejezetten kerékpáros használatra, Vác és környéken turistautakra. IGO8 fut a gépen, a gondom az, hogy a földutakat, turistautakat egyáltalán nem mutatja. Teljesen amatőrként, és azt hittem ezeken már minden rajta van. Kommunikálni sem tudok a készülékkel, gondolok arra, hogy turitautvonalat rátölteni. Kérdésem lehetéges ezt a GPS turistautakra használni, vagy valamit a vásárlásnál nagyon elrontottam?
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]