kütyük, engye hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 1 db hozzászólás

engyehozzászólásai | válasz erre | 2010.09.11 12:21:38 (51662)
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Wayteq 820-on, Russa-val készített track-et hogyan és milyen formátumba kell
konvertálni ahhoz, hogy az asztali gépes RussaWin verzióba betölthető lehessen?
Az eddigi próbálkozásaim a GPSBabel-el nem voltak sikeresek, hiába próbáltam
konvertálni, a RussaWin szerint 0 route és 0 waypoint található a file-ban.
Tehát igazából TRACK-ROUTE konverzió érdekelne.

Köszönöm, üdv:

Engye
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]