kütyük, Bermadett hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 1 db hozzászólás

Bermadetthozzászólásai | válasz erre | 2011.09.09 11:08:14 (58878)
Sziasztok! :)

Műszakilag nem túl felkészült lány vagyok és szeretnék telefont vásárolni. A telefonnal mindenképp szeretnék geoládázni, ezért fordulok hozzátok, hátha tudtok segíteni.
Többféle telefon is szóba került, a legfontosabb kérdés a telefon operációs rendszere: Android OS vagy Symbian OS? Mindkét rendszerű telefonból van olyan, amit el tudnék képzelni magamnak, de nem tudom, hogy melyik rendszer jobb a ládázáshoz? Max. 50 EFt-os árkategóriában gondolkodom és semmiképp nem szeretnék 6-6,5 cm-nél szélesebb készüléket. HTC Wildfire S-t nézegettem, de tetszenek a Nokiák is (csak az egyik kollégám nagyon ágált ellenük, mert állítólag csak korlátozott ideig fogják frissíteni a Symbian rendszerű készülékeket, ez pedig megrémített).
Ti milyen telefont javasoltok? Tényleg zárjam ki a Nokiákat? Milyen paraméterre figyeljek, ha ládázni szeretnék vele?
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]