Összesen:
2 db hozzászólás
belo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.19 07:20:18 (8447) |
HELP!!!!!
Sziasztok! Most kezdtem el geocaching-ni! Nokia 6680 telom van és egy nokia gps-em! Milyen progit tudtok javasolni a nokia telomra?
Probáltam egy két progit, de nem tudtam megkeresni vele a ládáT köszi |
|
belo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.18 19:44:59 (8436) |
Sziasztok! Most kezdtem el geocaching-ni! Nokia 6680 telom van és egy nokia gps-em! Milyen progit tudtok javasolni a nokia telomra?
Probáltam egy két progit, de nem tudtam megkeresni vele a ládáT köszi |
|