Nekem is van egy kérdésem.
Az oregon-on csak bizonyos nagyításnál (ez véletlenszerű) eltűnnek a jelzések vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy rátesz a jelzés közepére egy pöttyöt/négyzetet, innentől kivehetetlen a jelzés.
Ha kinagyítok 500 vagy 800 méteresre, akkor jó.[ előzmény: (2599) Peter68, 2009.02.04 09:50:45] |