Szerintem aki a hatalmas zöld közepén egy többkilométeres, tökegyenes fekete pályára akar menni futni, csak azért, mert azt találta, hogy futópálya, az meg is érdemli.
A vadászlesre sem hiszi senki, hogy a vadászok "meglesésére" lett felállítva.
Akkor legyen repülőtér futópálya (meg legyen repülőtér gurulóút (taxiway), ami az előtérből a futópályához vezet, ha van ilyen).
Ráadásul Grétsy László! :-)[ előzmény: (580) akloz, 2006.08.22 06:33:33] |