Összesen: 31 db hozzászólás
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2024.03.04 12:12:54 (5099) |
Köszönöm sikerült
Viszont szeretném még azt is megkérdezni, hogy ha útvonalat akarok tervezni, akkor ki irja, hogy hiányzik egy fájl. Azt lehet valahogy orvosolni? [ előzmény: (5097) bigmick, 2024.03.04 08:10:05] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2023.05.29 17:43:11 (4919) |
Sziasztok.
A profiloldalamon ha a magyarország térképen rákattintok egy egy találatra, akkor ugye betölti a ládaoldalt. Viszont ott nem jelzi találatnak. ..nem mindet, hanem random.
|
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.07.03 07:26:32 (2476) |
Mindig a kezdőpont leszúrásával kezdtem. És utánna nem akartak a találatok bejönni. Most sikerül.[ előzmény: (2475) Old Eye, 2019.07.02 22:18:34] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.07.02 21:37:41 (2474) |
Megpróbáltam ismét. Elsőre nem ment. Másodikra sikerült. Én sose írtam be, hogy pilisszántó, hanem mindig megkerestem a térképen. Nem tudom ez számít e, de szerintem nem.
Úgy néz ki most jó.
Köszönet ismét.[ előzmény: (2472) Old Eye, 2019.07.02 19:05:27] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.07.02 17:11:32 (2470) |
Valami nem stimmel. Kijelöltem pilisszántót kezdőpontnak. Viszont konkrét beírásra se jön be a keresendő láda, vagy ládák.
Egy láda jelent csak meg, a találatok között.[ előzmény: (2467) Old Eye, 2019.07.02 12:52:42] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.07.01 06:14:20 (2460) |
Üdv.
Próbáltam használni a geojaunt-ot utvonal tervezésre, viszont az istennek se jöttek be azok a ládák melyek kellettek volna.
Többször próbáltam de nem sikerült. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.23 19:19:37 (2259) |
Eddig ha rá böktem az adott fájlra akkor mindig azt írta ki hogy a fájl nem nyitható meg pedig a locus telepítve volt. Most pedig megtudta nyitni nem is értem hogy miért.
[ előzmény: (2258) Katulyakutatók, 2019.02.23 16:06:03] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.23 10:25:08 (2257) |
Üdv.
Ha letöltök egy gpx fájlt, azt hogy tudom megnyitni a locusban. Egyenlőre nem jövök rá.
Nem tudom számít e de nem vásárolt verzió. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.30 18:22:18 (2083) |
Én is inkább a g:hu-t preferálom.
Az alkalmazás beállitásoknál a helyadatok engedélyezve van.
Most kikapcsoltam egy olyant ami azt tette lehetővé hogy más alkalmazásokat eltakar ez az alkalmazás. Kipróbálom úgy is. Most egyszerre kapcsol a gps.
Majd kiderül.[ előzmény: (2082) V_Gabor, 2018.12.30 16:34:54] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.30 09:10:03 (2080) |
Valahogy mostanában nem kapcsol be a gps a telefonomon. G: hu nem müködik. Csak pl a waze.
Nem értem |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.29 19:03:25 (2077) |
Üdv.
G: hu- val kapcsolatban egy észrevétel.
A letöltött ládák sorrendjét nem e lehetne manuálisan utólag buherálni? Mert akkor betudnám állitani magamnak a keresési sorrendet. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.29 14:49:40 (1997) |
Köszönöm a segítséget.
Valójában igaza van, de ha tervezek egy körtúrát, akkor tudom a hosszát nagyjából.
Most megint megakadtam mert elviekben a fájl át megy a garminra, de a garminon bekapcsolás után nem látom.
Sokszor nem szokot sima láda adat sem látszani, holott a garmin mappáiban látszik a fájl.
Akkor mért nem látszik?[ előzmény: (1996) Old Eye, 2018.11.29 14:19:30] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.29 13:40:18 (1995) |
Most sikerült. A tabletet egér irányitásával már tudom alkalmazni. Kár hogy a multiládák pontjait viszont nem tudom beleszerkeszteni az útvonalba. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.28 21:51:01 (1994) |
Próbálgatom de sajnos a kattintás az nem megy. Gondoltam úgy is menne a webes hogy telefonról.
Sajna nem sikerül.[ előzmény: (1992) Old Eye, 2018.11.28 20:45:58] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.28 21:25:40 (1993) |
Köszönöm szépen. Valahol asszem már ön irta valakinek, ott láthattam. Azért is irtam mert enyhén rémlett ez a webes megoldás.
[ előzmény: (1992) Old Eye, 2018.11.28 20:45:58] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.28 20:05:38 (1991) |
Ha csinálnék egy track- et gpx fájlba ugye, ami .hu-s ládákból áll, azt milyen androidos appal lehetne megcsinálni? Vagy ha van webes megoldás ládás utvonal tervezésre esetleg.
Locust nézegettem, de az csak a .comos dolgokhoz jó, meg az se tudom hogy lehet e vele ilyet csinálni.
Köszönném a segítséget. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.09 21:39:20 (1949) |
Köszönöm a választ.
Igazából az lett volna a terv, hogy ma tettem egy kisebb túrát a környékünkön a mosoni-duna partján.
Kb 9 km a garmin szerint. Gondoltam milyen jó volna ha a track-et a garminról egyből a telóra dobom. Konkrétan a térképen látszó tracket.
Csináltam pár képet is hozzá, gondoltam felrakom a közösségi oldalra.
Egyébként a garminra mentéseket, mármint a ládaoldalakét èn már egy ideje tabletről csinálom otg kábel segítségével. Az már valamilyen szinten igazából megoldás fájlcserére.[ előzmény: (1948) bigmick, 2018.11.09 20:23:29] |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.09 19:01:20 (1947) |
Androidos készülékhez létezik app a garmin gps trackjeinek kinyeréséhez? Ami meg is tudja nyitni azt? |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.08.01 14:22:01 (1745) |
Üdv. Kb fél éve tabletről rakom fel gps- re a koordinátákat. Elsőre valahogy nem szokott sikerülni. Viszont az utóbbi időben észrevettem hogy ha a tabletről áthelyezni akarom a gpx fájlokat, akkor a gps- be nem látom. Viszont ha csak másolom akkor sikerül.
Vajon miért van ez? |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2018.01.13 14:29:32 (1342) |
Üdv.
Az hogy lehet hogy a geoládák app szerint 309 találatom van, az oldal szerint meg 316?
Lehetséges a mozgókat nem nézi? |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.20 21:33:46 (1275) |
Üdv.
Geomapban kiválasztottam a turistautak térképet és kerestem magamnak egy körtúrát a bakonyba, ládák érintésével.
Nagyjából hogy tudom meghatározni a túra hosszát?
Vagy csak basecamp- el lehet? |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2017.10.21 19:25:17 (1043) |
Üdv. Pár észrevétel. Ma Budán voltam ládázni.(Győr környéki vagyok) Reggel több láda rövidített nevét beírva az oldal nem találta azokat. Nem tudom miért.
Nap folyamán a megtalálásokat beírva a g: hu programba egyszer se írta ki hogy sikeres a megtalálás, de azt se hogy nem.
Itthon nézve a geocaching oldalán nem azt látom hogy 7 mai megtalálás, hanem 7 egyéb log.
Nem értem az egészet. |
|
Frentzen | hozzászólásai | válasz erre | 2017.04.23 20:16:18 (505) |
Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy az mitől lehet, hogy g: hu- nál ha a leírásban pl. egy multinál rákattintok egy multipontra akkor nem jön be a térkép, gyakorlatilag nem történik semmi. Asszem coord formátumnak hivják.
Amugy nemrég frissitettem a telomat 7.0ra. Nem tudom van e köze hozzá g:hu. 1.3.5y
|
|
|
|