Bár semmi kes, de azért...
Kerékpártúrát szervezünk 2005. szeptember 17-én, szombaton. A részletek elolvashatóak az alábbi linkre kattintva. A túra ingyenes, csak saját költségeidet kell fizetni. Max létszám 22 fő, ezért igyekezz... Ha jól akarod érezni magad, köztünk a helyed... Részletek a weboldalon...
http://myway.uw.hu/tura.html |