Gyönyörű csillagos ég alatt, príma erdei levegőn elrejtettem két csomagot. Az egyikben egy hóember, a másikban egy mikulás és egyéb édességek várják a látogatókat. Egy fiatal fácska mellett, levágott csonkban található a nasi, kis kéreggel és falevéllel álcázva. Igen egyszerűen megközelíthető, sőt némi kis lámpácskával még sötétben is bátran kereshető.
Még csak pár hónapja kesselek, így ez volt az első GeoMikulásom. Hírtelen jött az ötlet, be a kocsiba, ki a Sóstói erdőbe, és jöhet a Mikulás felkutatása. Meg is lett pillanatok alatt. Jó tömött csomagokat hagyott ott a nagyszakállú. Az egyiket el is hoztam. Cserébe egy "kisebb" csomagot hagytam ott, mivel azt hittem hogy dobozba lesznek az "ajándékok". Így némi csoki, szaloncukor, rágó és egy kis karácsonfadísz (a Mikulás segítője :)) maradt a rejteken. A visszarejtés után még megmásztam a közeli kilátótoronyt, ahol még eddig nem jártam.