Előzmények

columbahozzászólásai | válasz erre | 2005.03.17 14:45:54 (113)
Az természetesen állapot és tartozékok függvénye. :-)
De ha van egy jó ajánlatod... :-)
Viccet félretéve: sok dolog befolyásolhatja: Mi van a pakkban, mennyire karcos, mennyi idős, van e hozzá még garancia, stb. Az itt és egyéb fórumokon talált eladó készülékekből már nagyjából egy képet kialakítottam magamban, már csak az a kérdés, hogy találok-e olyant.. :-)
[előzmény: (112) Szab, 2005.03.17 14:33:45]

Szabhozzászólásai | válasz erre | 2005.03.17 14:33:45 (112)
No és például melyik mennyiért? :-)
[előzmény: (111) columba, 2005.03.17 09:27:12]

columbahozzászólásai | válasz erre | 2005.03.17 09:27:12 (111)
Valóban, ketté kellett volna választanom a kérdést. :-)
És ide csak annyit írni, hogy: Jó állapotú eTrex Legend, vagy Vista érdekelne. :-)
Bocs.
[előzmény: (106) BiharyG, 2005.03.16 17:46:44]

BiharyGhozzászólásai | válasz erre | 2005.03.16 17:46:44 (106)
A Magellan nagyon jó készülék, csak a térképellátottsága nem az igazi, ezért használ majd mindenki Garmint. De ez a "kütyük" fórumra tartozik inkább...
[előzmény: (105) columba, 2005.03.16 12:58:07]

columbahozzászólásai | válasz erre | 2005.03.16 12:58:07 (105)
Sziasztok!
Frissen regisztrált kezdő júzer vagyok (Garmin GPS 12, eTrex Vista, és Silva Multinavigator felhasználói tapasztalattal), és szeretnék egyrészt geocachelésre, másrészt tájékozódásra egy saját készüléket.
Használt kézi készüléket szeretnék megfizethető áron. Eddigiek alapján az eTrex Legend, és a Vista tetszik (viszonylag komoly memória, térkép tölthető rájuk).
Kérdésem:
A Magellan Meridian típus(ok)ról mi a vélemény? Nekem az SD kártyával bővíthető memória izgatja a fantáziám.
Az összes fórumon a Garmin nevével találkozni, és a forgalmazóknál is ez van túlsúlyban. Miért?
Bocs, ha kicsit bőbeszédű lettem volna. :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]