Előzmények

Peter68hozzászólásai | válasz erre | 2005.10.03 12:45:58 (575)
Bocs megtaláltam KonicaMinolta címszó alatt. :-)
[előzmény: (574) Peter68, 2005.10.03 12:33:37]

Peter68hozzászólásai | válasz erre | 2005.10.03 12:33:37 (574)
Miért nincs ez a gép rajta az Index digicamon?
Vagy csak én vagyok a béna?
[előzmény: (573) Csigabiga, 2005.10.03 10:25:32]

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2005.10.03 10:25:32 (573)
Sziasztok!

Típusváltás miatt eladó szeretett Minolta DiMAGE Z3 fotomasinám!

4 Mpix, 12 * Optikai (!) Zoom, Képstabilizátor, 640*480 video+hang, stb...
Adok vele tokot, 1 GB Sandisk Ultra II SD kártyát, 135 cm magas fotoállványt + hozzávaló tokot, minden gyári tartozékot. A masinára még 1 év garancia van.

Ára: 85 000 HUF

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]