Előzmények

Peter68hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.16 11:01:36 (2294)
Se doboz, se kábel, se övcsipesz?
Már nem is ér semmit az egész. :-)
[előzmény: (2292) akloz, 2007.01.16 07:44:35]

aklozhozzászólásai | válasz erre | 2007.01.16 07:44:35 (2292)
60CS eladó. 100.000 HUF.
Nem adok hozzá semmit, mert kell a 60CSx-hez.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]