:-)
Kötekedtem.
Azt írtad, hogy a számla mikori, nem azt, hogy ekkor vettem, vagy valami hasonló.
Azt hihettem, hogy van kis protekciód valamelyik Garminnál, és későbbre datáltattad a számlát, hogy hosszabb legyen a gari. :-)[ előzmény: (2325) akloz, 2007.01.18 12:51:30] |