Előzmények

Peter68hozzászólásai | válasz erre | 2007.02.07 11:10:00 (2461)
Magára a műszerre nem túl sok érdeklődő akadt...

Kíváncsian várom a fejleményeket, mert nekem is eladósorba került a CS-m, de úgy látom nem túl sok ember vágyik ilyenre.
[előzmény: (2460) flektogon, 2007.02.07 10:43:33]

flektogonhozzászólásai | válasz erre | 2007.02.07 10:43:33 (2460)
Osszátok el a cuccot. :)
[előzmény: (2459) erchegyia, 2007.02.06 21:16:58]

erchegyiahozzászólásai | válasz erre | 2007.02.06 21:16:58 (2459)
nana, én voltam itt elöbb :D
[előzmény: (2458) Csigabiga, 2007.02.06 20:19:13]

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2007.02.06 20:19:13 (2458)
Engem meg a tappancsos autós tartó érdekelne, ha...
:o)
[előzmény: (2451) flektogon, 2007.02.06 14:23:00]

flektogonhozzászólásai | válasz erre | 2007.02.06 14:23:00 (2451)
1,5 éves Garmin 60CS + NaviGuide Nagyarország + tapadókorongos autós tartó + szivargyújtó kábel = 85e Ft.
30 2211013; z.young@freemail.hu

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]