Előzmények

red6t6hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.19 08:58:33 (21557)
Szerintem Ő pont magyart szeretne...:-)
[előzmény: (21555) SagiK, 2007.04.19 07:38:47]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2007.04.19 07:38:47 (21555)
Közben sikerült megoldani Togo leírása alapján?
[előzmény: (21540) Theia, 2007.04.18 23:21:30]

Theiahozzászólásai | válasz erre | 2007.04.18 23:21:30 (21540)
Ok, még egy hülye kérdés... a setupenu-t nevezzem át hun-ra, aztán setupra klikk és ennyi? Vagy megint nem jól csináltam valamit? :-(
[előzmény: (21535) SagiK, 2007.04.18 23:05:03]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2007.04.18 23:05:03 (21535)
Csomagold ki egy alkönyvtárba, és akkor át tudod nevezni. Togo hozzászólásait érdemes a témában olvasgatni.
[előzmény: (21534) Theia, 2007.04.18 23:01:23]

Theiahozzászólásai | válasz erre | 2007.04.18 23:01:23 (21534)
Megvan a program, most már csak azt próbálom elérni, hogy magyar nyelvű legyen... "A gyártó oldaláról letöltött telepítőt tömörítő programmal megnyitva az angolról magyarra váltás a SetupHUN.dll és SetupENU.dll kölcsönös átnevezése segíti." - hol/hogy tudom átnevezni? Vagy mii? Winrarban megnyitottam, ott is van a setupEnu, de nem tudok vele semmit sem kezdeni. :-(

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]