| Megvan a program, most már csak azt próbálom elérni, hogy magyar nyelvű legyen... "A gyártó oldaláról letöltött telepítőt tömörítő programmal megnyitva az angolról magyarra váltás a SetupHUN.dll és SetupENU.dll kölcsönös átnevezése segíti." - hol/hogy tudom átnevezni? Vagy mii? Winrarban megnyitottam, ott is van a setupEnu, de nem tudok vele semmit sem kezdeni. :-( |