Előzmények

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.06.06 12:35:45 (22491)
Természetesen nem tilos, de igazabol nem errol van szo...
Mivel minden megvaltozott a ladaval kapcsolatban, ezert ez mar nem egy teljesen uj lada? Igazabol mi maradt meg a regibol?
[előzmény: (22489) Szab, 2007.06.06 11:40:46]

Szabhozzászólásai | válasz erre | 2007.06.06 11:40:46 (22489)
Tilos visszamenni újra?
[előzmény: (22488) Tyborg, 2007.06.06 11:33:59]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.06.06 11:33:59 (22488)
Ha ennyire megváltozik egy láda (új hely, új név, hagyományosból multi), akkor nem kellett volna inkább új ládaként bejelenteni? Főleg gondolva azokra, akik ezt a ládát is szeretnék megtalálni, de új "megtaláltam"-ot már nem logolhatnak, mivel korábban már megtalálták...
[előzmény: (22485) CATS, 2007.06.05 23:20:40]

CATShozzászólásai | válasz erre | 2007.06.05 23:20:40 (22485)
Kedves geoládázó barátaim!

Tomkival ma közösen (2007.06.05) létrehoztuk városunkban, Pápán az okkal hiányolt multiládát. Ezt a GCVPLI Várkert - Pápa vokopetitől általam adoptált láda átszerkesztésével hoztuk létre. A láda teljesen megújult, új néven (GCPAMU) többállomásos belvárosi multivá alakult át. A doboz is egy teljesen új helyet kapott a Várkertben, immáron egy sokkal kevésbé feltűnő helyen.
Remélem a régi láda megtalálói is kedvet kapnak a multi bejárására, egy kellemes pápai sétára, ha éppen erre járnak. Az eztán következő keresők mától már a megújult rejtéssel fognak találkozni.

Részlet a leírásból:
"Régóta tervezgettük, továbbá a GCPAPA Pápai látnivalók és a GCVPLI Várkert - Pápa ládákhoz írt logokban nagyon sokan hiányoltak egy pápai multit. A láda eddigi helyeit is több kritika érte. Így hát ezúton hívunk meg minden érdeklődőt egy pápai sétára és az új helyre rejtett ládához."

Kellemes időtöltést kívánunk a városunkba látogatóknak!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]