Előzmények

fa-petihozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 22:29:03 (45532)
Tegnap én ott bringáztam haza, csak nem a fürdő ágazatán hanem a másik ami az Erdész utcához megy. Szidtam is magam, hogy mi a töknek frissítettem a Nüvi 200 szoftverét, ugyanis a 3.40 firmwareben a trekkelés egy hibafunkció :-). Szóval ha lett volna 3.40, akkor a fél bringaútról már lenne trekk. :-)
[előzmény: (45531) Apexsek, 2009.12.29 21:54:21]

Apexsekhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 21:54:21 (45531)
Szia Attibatti!

Ha már itt vagy, akkor itt "támadlak le"
A gcgod ládánál akad egy vadi új bringaút.
Az a/2 felé eső végénél tábla jelzi, hogy 2009-ben készült.
Az újtelepen halad, majd kivezetik a Rómaiak útjára, s innen az új lakópark, s a fürdő felé.
Ez utóbbi szakasz néz ki jól, de csak elhaladtunk mellette (gyalog voltunk), s nem mentem be rá.
Kb. itt keresheted:
N47°41,131'
E19°08,544'
Gondoltam, hogy elég sokat bringázol, s hátha előbb jársz arra, mint én.
Akkor esetleg letrack-elhetnéd.
Ezen a szakaszon a TUHU szerint még nincs út.

A felhívás szól egyben a többi bringás kessernek, akinek akad egy kis tekerhetnékje.
Gabe, Bacu, stb...

Esetleg újév után tehetnénk arra egy közös kirándulást is bringával?
[előzmény: (45529) Attibati, 2009.12.29 20:57:01]

Attibatihozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 20:57:01 (45529)
A legtávolabbi pont nincs egy kilométerre a bázistól de ha szerencséd, van néhány száz méteres sétával is eredményes lehetsz. A pontok döntő többsége turistaút mellet van a szintemelkedés nem számottevő.
[előzmény: (45503) fa-peti, 2009.12.29 13:11:58]

fa-petihozzászólásai | válasz erre | 2009.12.29 13:11:58 (45503)
Technikai kérdés a geoszilveszterhez.

Körülbelül milyen hosszú táv lesz amit a játék alatt teljesítünk? Csak, mert tegnap kicsit összetörtem magam bringával (sötétben fényvisszaverővel nem ellátott útakadály), és most nem a leghatékonyabb a járásom :-).

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]