Szia Attibatti!
Ha már itt vagy, akkor itt "támadlak le"
A gcgod ládánál akad egy vadi új bringaút.
Az a/2 felé eső végénél tábla jelzi, hogy 2009-ben készült.
Az újtelepen halad, majd kivezetik a Rómaiak útjára, s innen az új lakópark, s a fürdő felé.
Ez utóbbi szakasz néz ki jól, de csak elhaladtunk mellette (gyalog voltunk), s nem mentem be rá.
Kb. itt keresheted:
N47°41,131'
E19°08,544'
Gondoltam, hogy elég sokat bringázol, s hátha előbb jársz arra, mint én.
Akkor esetleg letrack-elhetnéd.
Ezen a szakaszon a TUHU szerint még nincs út.
A felhívás szól egyben a többi bringás kessernek, akinek akad egy kis tekerhetnékje.
Gabe, Bacu, stb...
Esetleg újév után tehetnénk arra egy közös kirándulást is bringával?[ előzmény: (45529) Attibati, 2009.12.29 20:57:01] |