Előzmények

ramgabhozzászólásai | válasz erre | 2010.09.11 21:32:01 (51833)
Beszállhatok ?
[előzmény: (51831) halaszkiraly, 2010.09.11 21:20:18]

halaszkiralyhozzászólásai | válasz erre | 2010.09.11 21:20:18 (51831)
Update oka: HZ lemondta a túrát...
[előzmény: (51830) halaszkiraly, 2010.09.11 21:19:50]

halaszkiralyhozzászólásai | válasz erre | 2010.09.11 21:19:50 (51830)
Update:

-Attibati (saját autó)
-magpet (hasonló nevű busz)
-Fa-peti (Magpet viszi)
-Scele (Magpet viszi)
-András (saját autó)
-Paco (Magpet viszi)
-Mikulas (Magpet viszi)
-Vándor Csillag (Attibati viszi) (bringát Magpet viszi)
-Bati (Almáditól)
-Gábor75 (+ 1 fő,Balatonfüreden csatlakozunk)
-APEXSEK (bringát Magpet viszi)
-macikupac (Attibati viszi)
-Mira35 + 2 fő (saját autó)
-Bryan (magpet busz)
-Halaszkirály (saját autóval Siófok-Tihany-Siófok - egyelőre van egy üres helyem)
-tomki (az Északi-parton csatlakozik)
-Ata72 (Siófok-Tihany között)
-Banyóka +1 fő (Balatonberénytől)
-Anettnori (Siófoktól Almádiig)
-Soko
-Dc3 (Fűkockával jön)
-Fűkocka + 1 fő (saját autó)
-Lukáts Szilvia + 1fő (önállóan utaznak)
-Bacu (ha valaki visszamondja, akkor magpet busz, amúgy saját autó. Ha saját autó marad, akkor van üres helyem! vagy bicóval együtt csatlakoznék)
-BoPe (valószínűleg saját autó, ez esetben van szabad hely bringának és bringásnak is, ha valakit érdekel keressen)
-ramgab (saját kocsi vagy ?? )
- Hajo (Siófok-Tihany között)
- Áron csapata (Hajo-val. Siófok-Tihany között)
- Baliagy (Siófok-Tihany között)
[előzmény: (51819) baliagy, 2010.09.11 20:24:02]

baliagyhozzászólásai | válasz erre | 2010.09.11 20:24:02 (51819)
Update:

-Attibati (saját autó)
-magpet (hasonló nevű busz)
-Fa-peti (Magpet viszi)
-Scele (Magpet viszi)
-András (saját autó)
-Paco (Magpet viszi)
-Mikulas (Magpet viszi)
-Hz (halaszkiraly viszi)
-Vándor Csillag (Attibati viszi) (bringát Magpet viszi)
-Bati (Almáditól)
-Gábor75 (+ 1 fő,Balatonfüreden csatlakozunk)
-APEXSEK (bringát Magpet viszi)
-macikupac (Attibati viszi)
-Mira35 + 2 fő (saját autó)
-Bryan (magpet busz)
-Halaszkirály (saját autóval - lehet hogy csak Tihanyig)
-tomki (az Északi-parton csatlakozik)
-Ata72 (Siófok-Tihany között)
-Banyóka +1 fő (Balatonberénytől)
-Anettnori (Siófoktól Almádiig)
-Soko
-Dc3 (Fűkockával jön)
-Fűkocka + 1 fő (saját autó)
-Lukáts Szilvia + 1fő (önállóan utaznak)
-Bacu (ha valaki visszamondja, akkor magpet busz, amúgy saját autó. Ha saját autó marad, akkor van üres helyem! vagy bicóval együtt csatlakoznék)
-BoPe (valószínűleg saját autó, ez esetben van szabad hely bringának és bringásnak is, ha valakit érdekel keressen)
-ramgab (saját kocsi vagy ?? )
- Hajo (Siófok-Tihany között)
- Áron csapata (Hajo-val. Siófok-Tihany között)
- Baliagy (Siófok-Tihany között), Siófokra való visszatérésem után szívesen segítek Zakanynak, ha szüksége van rá...

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]