geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
Yoss
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.12.06 19:39:03 (53586)
A fehér és a fekete nem szín. Csak a pontosság kedvéért ;P
[
előzmény
: (53582) büfés, 2010.12.06 14:08:24]
büfés
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.12.06 14:08:24 (53582)
Igen. A fehér is egy szín nem? Jó szelet kívánok
[
előzmény
: (53580) Old Eye, 2010.12.06 07:27:40]
Old Eye
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.12.06 07:27:40 (53580)
S
z
í
n
e
s
K
a
r
á
c
s
o
n
y
u
n
k
l
e
s
z
!
!
!
:
-
)
[
előzmény
: (53574) GeoJézuska, 2010.12.05 14:28:20]
GeoJézuska
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2010.12.05 14:28:20 (53574)
Kedves Ládászok, Kesserek!
Már sokan túl vagytok a vasárnapi ebéden, és talán lassan elkezditek fényesíteni az ablakba való csizmákat.
A kellemes készülődés közepette ne feledkezzetek meg
erről
az oldalról sem!
Rövidesen újra jelentkezem.
Szeretettel Jézuska
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]