Előzmények

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.01.13 18:03:42 (12408)
Hali!

Tökéletesen működik a honlapod firefoxxal...

Jah mostmár nekem is kisült az új sütim =)
[előzmény: (12378) NZs, 2006.01.12 22:39:06]

NZshozzászólásai | válasz erre | 2006.01.12 22:39:06 (12378)
A firefox-al nem műxik, vagy IE-vel nézted?
[előzmény: (12372) reseter, 2006.01.12 22:29:08]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.01.12 22:29:08 (12372)
mindent kitöröltem - a saját javaslatom szerint :) de nem müxik. mind1 - majd megszokom

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]