Előzmények

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.01.21 16:58:11 (19460)
Kiscsákó, Te szórakozásból írod ezeket? Annyi értelmes választ kaptál már a bugyutácska kérdéseidre, hogy igazán okulhatnál belőlük. Kicsit várjál még a rejtéssel, és próbáld figyelmesen elolvasni a "leírások" legördülő alatt található oldalakra írtakat, ahol megtalálod mind a keresés, mind a ládarejtés kívánalmait.
[előzmény: (19456) keksz01, 2007.01.21 16:10:11]

keksz01hozzászólásai | válasz erre | 2007.01.21 16:10:11 (19456)
koordináta ?? minek ?? :D:D:D képek minden szögből... leírás...stb ettől még izgib lene

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]