Előzmények

Strombushozzászólásai | válasz erre | 2012.11.20 21:23:23 (2113)
Szomorú, de teljesen érthető. :-( Ha fele úton találkoztunk volna, azért annak jobban örültem volna.
[elÅ‘zmény: (2111) griffs, 2012.11.20 19:48:55]

griffshozzászólásai | válasz erre | 2012.11.20 19:48:55 (2111)
Sajnos a csapat változtatott a hétvégi terven, a távolság, napok rövidsége stb. miatt. Bakonyi tekerés (MTB3, BKVI, KGYS, VP, CSKL stb.) lesz a program.
[elÅ‘zmény: (2100) Strombus, 2012.11.16 21:58:27]

Strombushozzászólásai | válasz erre | 2012.11.16 21:58:27 (2100)
Jövö vasárnap ráérek, szombaton nem. :-)
[elÅ‘zmény: (2099) griffs, 2012.11.16 20:47:12]

griffshozzászólásai | válasz erre | 2012.11.16 20:47:12 (2099)
Szuper log, bravúros továbbvitel:)) Postán szerettem volna visszakapni, de egyre komolyabb késztetést érzek rá, hogy lemenjek érte, a hónap vége felé. Meglátjuk Strombus, Péter60, Kakukkos és persze Faíry mit szólna egy kupazáró bringázáshoz:)
Terveim szerint a Balaton felvidék aszfaltjain fog áttelelni a doboz.
[elÅ‘zmény: (2098) Old Fairy, 2012.11.16 11:52:05]

Old Fairyhozzászólásai | válasz erre | 2012.11.16 11:52:05 (2098)
Felhívnám a dél-dunántúli kesserek figyelmét, hogy a Kerékpáros mozgó geoláda aszfalton megközelíthető - és a céljáig már nem is kell elhagynia a burkolt utat. :-))) Szóval: hajrá!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]