Előzmények

Péter60hozzászólásai | válasz erre | 2012.11.28 20:46:52 (2148)
Nem is tudtam, hogy a szerda munkanap:)?! Jót tekertünk a novemberi tavaszban, és még majdnem világosban vissza is értünk.
[elÅ‘zmény: (2147) Kakukkos és Hajszál, 2012.11.28 17:13:34]

Kakukkos és Hajszálhozzászólásai | válasz erre | 2012.11.28 17:13:34 (2147)
De jó nektek, hogy csak úgy munkaidőben így össze tudtok röffenni :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]