Január 9.-re terveztem a Jegest.
Ha nem lesz enyhÃtés a Covid témában, akkor sajnos elmarad. Január 2.-n fogom letekerni, szűk, max.6-7 fÅ‘s, baráti körben.
Indulás a bicskei lidl parkolóból. Bicske-Tarján bringaút oda, vissza a Somló gerincén, terepen. Akit érdekel, magánban keressen. Ha enyhülnek a dolgok, akkor természetesen lesz banner, GCJaro stb. |