Előzmények

Janóhozzászólásai | válasz erre | 2020.11.23 19:25:31 (7460)
Egyik kedvenc körpanorámás régi (már MaTamásnak adoptált) ládám a Somlyóvár.
GCSom
Egy kellemes "csúcspont" napsütésben szép kilátással.....ha útba esik nektek, feltételesen - jó időjárás esetén - az említett bejáráskor- megbeszélhetünk egy randit mondjuk a kulcsosháznál, oda talán még fel tudok tekerni a multi ajánlott parkolójából....:-)
[elÅ‘zmény: (7459) griffs, 2020.11.12 20:53:42]

griffshozzászólásai | válasz erre | 2020.11.12 20:53:42 (7459)
Január 9.-re terveztem a Jegest.
Ha nem lesz enyhítés a Covid témában, akkor sajnos elmarad. Január 2.-n fogom letekerni, szűk, max.6-7 fős, baráti körben.
Indulás a bicskei lidl parkolóból. Bicske-Tarján bringaút oda, vissza a Somló gerincén, terepen. Akit érdekel, magánban keressen. Ha enyhülnek a dolgok, akkor természetesen lesz banner, GCJaro stb.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]