Elméletileg nincs. A 2. hullám pünkösdre lett tervezve.
Ha én lennék a ládagazda és már kint lennének a rejtések, akkor megadnám neked az adatokat és meg tudnád keresni, valamint beírni magad a logfüzetbe a 2. vagy 3. lapra. Bejelenteni akkor jelentenéd be, amikor a dobogós helyek elkeltek, vagy úgy ahogyan én tettem a kaposvárinál. Persze ehhez sok mindennek kell teljesülnie és neked is le kell mondanod a P1 lehetőségről.[ előzmény: (8466) Pongi, 2026.05.04 15:57:28] |