Előzmények

griffshozzászólásai | válasz erre | 2026.05.04 21:32:22 (8468)
Elméletileg nincs. A 2. hullám pünkösdre lett tervezve.
Ha én lennék a ládagazda és már kint lennének a rejtések, akkor megadnám neked az adatokat és meg tudnád keresni, valamint beírni magad a logfüzetbe a 2. vagy 3. lapra. Bejelenteni akkor jelentenéd be, amikor a dobogós helyek elkeltek, vagy úgy ahogyan én tettem a kaposvárinál. Persze ehhez sok mindennek kell teljesülnie és neked is le kell mondanod a P1 lehetőségről.
[előzmény: (8466) Pongi, 2026.05.04 15:57:28]

Pongihozzászólásai | válasz erre | 2026.05.04 15:57:28 (8466)
Van esély ara, hogy a Veszprém melletti Bakony-Balaton ( GC25BB ) jubileumi láda pénteken vagy szombaton reggel megjelenik? Pont pénteken mennénk pár napra pihenni Füredre a feleségemmel, remek időtöltés lenne letekerni.
[előzmény: (8465) Mira, 2026.05.04 15:38:48]

Mirahozzászólásai | válasz erre | 2026.05.04 15:38:48 (8465)
Mekkora jó ötlet, hogy térképre tettétek az új 25-ös bringás rejtéseket! :) Így sokkal egyszerűbb a tervezés, köszönjük!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]