Előzmények

Karimahozzászólásai | válasz erre | 2007.04.04 16:50:10 (15977)
Tehát ha jól értem, akkor magyar menü esetén is kimaradnak az ékezetes betűk? Pl a tuhu-ról letölthető térképeken lévő szövegekből is?

Ja és lehet,h csak én nem találtam, de a fórumon rá lehet valahogy keresni szövegre, vagy csak a browser keresőjével?
[előzmény: (15976) magpet, 2007.04.04 16:45:58]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2007.04.04 16:45:58 (15976)
A 'honosítást" Te tudod magadnak megcsinálni. A technológiát rejtő linkre nem emlékszem, kicsit visszaolvasva itt megtalálható.
A bevitt szövegek (pontok nevei, pont description) ugyanúgy jelennek meg: az ékezetes betűk kimaradnak. Célszerű ezekben a dolgokban ékezet nélkül ténykedni.
[előzmény: (15975) Karima, 2007.04.04 16:19:45]

Karimahozzászólásai | válasz erre | 2007.04.04 16:19:45 (15975)
Sziasztok!

Angol menüs Legend/Venture normálisan jeleníti meg a magyar szövegeket? (pl geoláda leírás, Poi, stb)

Illetve angolmenüs Legend/Venture-t lehet "magyarítani" fw frissítéssel? Vagy valahol csinálnak ilyen "honosítást"?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]