Előzmények

scelehozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 13:11:24 (20654)
Cs-én 4.61-el van mohács.
[előzmény: (20648) SagiK, 2007.10.03 12:15:03]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 12:15:03 (20648)
Felraktam a NG46-ot, és használni szerettem volna. Vagy a feltöltéskor zakkant meg valami, vagy a kártyám betegeskedik. Arra nem is merek gondolni, hogy a térképben van a hiba, de mikor címre próbáltam keresni, és a városnak megadtam (volna) Mohács-ot....
Megnéznétek, hogy címre keresve van-e nektek Mohács?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]