Előzmények

pirethozzászólásai | válasz erre | 2007.10.12 13:51:33 (20930)
Így van, és némely élethelyzetben eléggé nem triviális szemre vízszintben tartani.
A Magellan valami csoda 3D cuccot emleget, ami bármilyen pozícióban működik, igaz, vízszintben a legpontosabb. A Silva meg rátett egy kis libellát a kütyüre, mint amilyen a fotóállványokon szokott lenni, és viszlát.
[előzmény: (20929) magpet, 2007.10.12 13:48:39]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2007.10.12 13:48:39 (20929)
GC Csuhás 24918-ra (átköltözünk a villanykompasszal ide):
A Garmin iránytűje nagyon érzékeny a vízszintességre. Elméletileg minden akkucsere után javasolt kalibrálni, de én inkább a túra elején szoktam egyszer, aztán jónapot.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]