Hadd vauvau bele! :-) Készülék hiányában nem próbáltam, hogy működik-e. Talán valaki mererősíthetné, vagy cáfolná. Csupán olvastam a következőt:
Ha először feltöltöd a ritkán frissülő térképeket, majd a kártyán lévő gmapsupp.img-t gmapsup2.img-vé, akkor békén hagyja, mert csak a gmapsupp.img-t írja felül. Ha van az img-vel megegyező nevű UNL file, akkor azt is át kell nevezni.[ előzmény: (26863) pgyp, 2008.03.05 09:23:56] |