A késést nem a port sebesség okozza, hanem az NMEA mondatok gyakorisága. Nálam megy rendesen az iGo, Russa és Navitel felváltva a következő beállítással (SirfTech): GGA 1s, GLL 1s, GSA 1s, GSV 5s (ezt ne tedd 1s-ra, mert ez okozza a késést), RMC, 1s, VTG 1s, MSS 0s (off), ZDA 10s. Több infó a Sirftech FAQ-ban.[ előzmény: (29451) vmlinuz, 2008.05.07 16:44:52] |