Sziasztok!
Tegnap Airis T610-en elsötétült a képernyő.
Reset, semmi, majd ki-be kapcsolás, utána is semmi.
Akksi jó, megmértem. (4,07volt)
A töltést jelző sárga led ütemesen villog. Biztos valami
hibaüzenet lehet.
kb. 1másodpercig utána ua. szünet.
kb. 15 percig hagytam adig ez volt.
És a kijelző bal felső része alatt borzasztóan melegszik,
ha a töltőn van. De ha nem töltöm akkor is villog.
Hátha valaki tud segíteni.
Előre is köszi.
|