Üdv!
Most kezdem csak megismerni a gépemet, igo már megy rajta, de turistautakra fáj a fogam. Megvan ez a navitel nevű progi 3.2-es verziója, de még "üres", nincs hozzá semmilyen térkép se. Nyilván letöltöttem innen a turistautakat (*.ntm), de nem tudom importálni a progi "atlaszába". Órák óta nézegetek fórumokat, még nem találtam meg a megoldást. Elölre is köszi! Ja és minden elismerésem az eddigi adatbázishoz és rengeteg munkához, leírhatatlanúl jó, majd ha kicsit otthonosabban mozgom a témában szivesen töltögetek felfelé a bakonyról utakat. |