Előzmények

R.Gusztyhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 08:55:57 (33083)
A Navitel 3.2-höz nem az *.nmt, hanem az *.nm2 file-okat kell letöltened. Változott a fileformátum.
[előzmény: (33082) potter, 2008.08.17 21:49:45]

potterhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.17 21:49:45 (33082)
Üdv!

Most kezdem csak megismerni a gépemet, igo már megy rajta, de turistautakra fáj a fogam. Megvan ez a navitel nevű progi 3.2-es verziója, de még "üres", nincs hozzá semmilyen térkép se. Nyilván letöltöttem innen a turistautakat (*.ntm), de nem tudom importálni a progi "atlaszába". Órák óta nézegetek fórumokat, még nem találtam meg a megoldást. Elölre is köszi! Ja és minden elismerésem az eddigi adatbázishoz és rengeteg munkához, leírhatatlanúl jó, majd ha kicsit otthonosabban mozgom a témában szivesen töltögetek felfelé a bakonyról utakat.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]