Áááááááááááááááá, segítség!!! :o)
Nem a gyalogoshoz képest tilos behajtani.
Kint van a tábla az utca elején, hogy behajtani tilos. A használt térképed pedig "tudja", hogy az adott utcába csak a másik irányból lehet behajtani (egyirányú utcaként kezeli). Ekkor bringával nem tervezhet olyan útvonalat, ami ezen az utcán átmegy, de gyalogos üzemmódban igen.
Meg persze más érkezési időpontokat is fog jósolni gyalogos üzemmódban de ez már más kérdés.[ előzmény: (39424) zakany, 2009.04.21 11:16:38] |