Előzmények
benist | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.15 14:19:46 (40220) |
1./Már használtam OM térképeket, de most az előzményeken fellekesülve letöltöttem a teljes K-Európa térképet és külön a kiegészítő túristajelzéseket.
Kérdésem: látható-e Mapsorce alatt az OM térképen az "igazi" túristajelzés? Mielőtt a GPS-re (Venture cx) rátölteném, érdekelne, hogy ott mit kell tennem a "sávos" jelzéseknek a "pajzsok" helyetti megjelenítésért?
2./Másik kérdésem, hogy a Mapsorce(6.15.6)-ban az útvonal kijelölésénél fekete zászlókkal jelzi a kezdeti, közbenső és végpontokat. Lehet-e ezt a szimbolumot változatni? Csak az útvonalpont beállítására találtam lehetőséget, de annak változtatása ezt érintetlenül hagyja. [ előzmény: (40164) KiVi, 2009.05.13 19:12:27] |
|
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.13 19:02:31 (40161) |
Ez igaz, viszont az OMP-s verziónál csak pajzs szerűen jelenik meg a jelzés, viszont ami az igazán királyság a Peter68 féle verzióban az, hogy jelzés van az utakon. Szerintem ezért hiányolják a frissülést sokan.[ előzmény: (40158) KiVi, 2009.05.13 18:05:31] |
|
Bandy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.13 18:01:39 (40157) |
Boccs, egy kicsit kimaradtam, a peter68 féle verzió abba maradt, vagy csak ritkábban néz rá?
Eddig szinte naponta frissült, most pedig március óta áll.[ előzmény: (40153) Dzsozy, 2009.05.13 15:52:30] |
|
Discover | hozzászólásai | válasz erre | 2009.05.13 15:49:20 (40152) |
Letölthető valakitől az utolsó működő "Turistautak: gyalogutak" TopoGuide alá?
Sajnos ami fent van abban hibás a TDB file és csak hibaüzenetet ad a MapSzósz.
Én meg sajnos nem tudom kijavítani:(
Előre is megköszönve! |
|
|
|