Előzmények

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:22:03 (44380)
Azért kérdezem... :)
[előzmény: (44379) rekasi, 2009.11.10 19:05:55]

rekasihozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:05:55 (44379)
Ha tied a HCx! ;-)))
[előzmény: (44378) bkvszomorito, 2009.11.10 18:58:27]

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 18:58:27 (44378)
Sziasztok!

Érdemes lehet lecserélni egy Vista HCX-et egy Oregon 300-ra?


Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]