geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
kütyük, bkvszomorito hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt:
gyakori kérdések és válaszok (FAQ)
új hozzászólás
|
témák listája
Összesen:
6 db
hozzászólás
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 19:47:10 (44387)
Ha mondjuk felmegyek Zermattból a Hörnlihüttéig, meg vissza.
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 19:46:26 (44386)
A másik fontos szempont, hogy sokáig bírja akksiról.
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 19:37:39 (44384)
Küldtem mailt!
[
előzmény
: (44382) mjdgm, 2009.11.10 19:27:14]
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 19:27:42 (44383)
Kiránduláshoz használnám az Oregon-t is. Mik az előnyei?
[
előzmény
: (44381) Csigabiga, 2009.11.10 19:25:48]
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 19:22:03 (44380)
Azért kérdezem... :)
[
előzmény
: (44379) rekasi, 2009.11.10 19:05:55]
bkvszomorito
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2009.11.10 18:58:27 (44378)
Sziasztok!
Érdemes lehet lecserélni egy Vista HCX-et egy Oregon 300-ra?
Egy lapon megjelenő sorok száma:
50
---
10
20
50
100
200
500
új hozzászólás
|
témák listája
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]