kütyük, bkvszomorito hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 6 db hozzászólás

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:47:10 (44387)
Ha mondjuk felmegyek Zermattból a Hörnlihüttéig, meg vissza.

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:46:26 (44386)
A másik fontos szempont, hogy sokáig bírja akksiról.

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:37:39 (44384)
Küldtem mailt!
[előzmény: (44382) mjdgm, 2009.11.10 19:27:14]

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:27:42 (44383)
Kiránduláshoz használnám az Oregon-t is. Mik az előnyei?
[előzmény: (44381) Csigabiga, 2009.11.10 19:25:48]

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 19:22:03 (44380)
Azért kérdezem... :)
[előzmény: (44379) rekasi, 2009.11.10 19:05:55]

bkvszomoritohozzászólásai | válasz erre | 2009.11.10 18:58:27 (44378)
Sziasztok!

Érdemes lehet lecserélni egy Vista HCX-et egy Oregon 300-ra?

Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]