Szia!
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet, hogy külső bluetooth egységre gondoltak antenna címszó alatt?
10000 körül már használhatót vehetsz, Huszonegynéhányért pedig loggeres több napos készenléti idejű eszközt.
Odarakod ahová akarod, mindent lát, és nem a PDA akksiját fogyasztja. Tudom, plusz pénz, de külső antennát sem kapsz, az ügyintézést beleszámítva sokkal olcsóbban![ előzmény: (47830) Csello81, 2010.03.31 14:59:46] |