Előzmények

olahtamashozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 15:56:43 (47837)
Írhatnátok néha egy linket is a GPS-re, mert ki ismer minden kütyüt fejből!
Mindenesetre tegyél rá pl. russát, oszt menni fog a turistautak.hu
[előzmény: (47835) btamas1000, 2010.03.31 15:49:07]

btamas1000hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.31 15:49:07 (47835)
Üdv!
Az alábbi gondom lenne. Vettem a Vateránegy SLDZ-GPS-t. Kifejezetten kerékpáros használatra, Vác és környéken turistautakra. IGO8 fut a gépen, a gondom az, hogy a földutakat, turistautakat egyáltalán nem mutatja. Teljesen amatőrként, és azt hittem ezeken már minden rajta van. Kommunikálni sem tudok a készülékkel, gondolok arra, hogy turitautvonalat rátölteni. Kérdésem lehetéges ezt a GPS turistautakra használni, vagy valamit a vásárlásnál nagyon elrontottam?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]